KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016475
nr 1301 6475
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Blommande träd. Signerad. Olja på duk, 33x67 cm
måndag 20 januari 2020
kl 20:18:42
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg